Privaatsuspoliitika

Isikuandmete töötlemise üldpõhimõtted

Jalgpalliklubi FC Elva on isikuandmete vastutav töötleja, Jalgpalliklubi FC Elva edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.  Maksekeskusele edastatakse ainult makse sooritamiseks vajalikud andmed krüpteeritud andmeside kaudu.

FC Elva lähtub isikuandmete töötlemisel andmete minimaalsuse printsiibist, kuid päris ilma isikuandmeid töötlemata ei ole online-piletipoe teenuse pakkumine võimalik.

Piletivahendusteenuse osutamisel küsib FC Elva kliendilt tehinguks vajalikke isikuandmeid, mis võivad olla:

Andmeid küsitakse isiku tuvastamiseks ja kasutatakse müügitehingu teostamiseks. Isikuandmete töötlemine toimub kliendiga sõlmitud lepingu täitmise eesmärgil. Andmeid ei avalda kolmandatele osapooltele, va makseteenuse osutamiseks.

Piletiostu käigus saavad FC Elvale teatavaks ka ostja pangaandmed.

Kõiki tehinguga seotud isikuandmeid säilitatakse seaduses ette nähtud tähtajani ning kustutatakse seejärel.

Oma kodulehel kasutame küpsiseid ehk väikseid tekstifaile, mis salvestatakse külastaja arvutisse või mobiiliseadmesesse veebilehe külastamisel. Küpsised on vajalikud otseselt teenuse pakkumiseks ning ka kasutajamugavuse analüüsimiseks, et pakkuda kvaliteetsemat teenust.

Teenuse pakkumiseks kasutame hädavajalikke ehk seansiküpsiseid, mis kustutakse, kui klient sulgeb veebibrauseri.

Küpsiseid saab kasutaja ise hallata (keelata ja lubada) oma veebibrauseri kaudu, kuid on oluline silmas pidada, et keelates hädavajalikud küpsised pole võimalik teenust kasutada.